PASI U LARGUA NGA XING-U/ Kejvina Kthella ka dy fjalë për Ermalin (FOTO) – AlpeGossip
PASI U LARGUA NGA XING-U/ Kejvina Kthella ka dy fjalë për Ermalin (FOTO)

PASI U LARGUA NGA XING-U/ Kejvina Kthella ka dy fjalë për Ermalin (FOTO)

Dy javë më parë, velina e emisionit të njohur ‘Xing me Ermalin’, Kejvina Kthella tregoi publikisht se do të largohej nga emisioni dhe do të zhvendosej në Itali ku do të niste një projekt të ri.

Ajo qëndroi për një kohë të gjatë përkrahë moderatorit Ermal Mamaqi dhe ditën e sotme nëpërmjet një postimi ka bërë një urim publik për të.

Ermali sot feston ditëlindjen kështu që Kejvina ka zgjedhur ta urojë nëpërmjet një postimi në ‘Instastory’. Ajo ka publikuar një foto të moderatorit dhe pranë saj ka shkruar: ‘Gëzuar ditëlindjen Ermal Mamaqi’.