POZA MË E ËMBËL E DITËS/ Alfio dhe vogëlushi Noah dalin shëtitje bashkë (FOTO) – AlpeGossip
POZA MË E ËMBËL E DITËS/ Alfio dhe vogëlushi Noah dalin shëtitje bashkë (FOTO)

POZA MË E ËMBËL E DITËS/ Alfio dhe vogëlushi Noah dalin shëtitje bashkë (FOTO)

Alfio dhe Fatma, çifti shumë i dashur për publikun, u bënë prindër për herë të parë me 28 janar. Fatma solli në jetë një djalë të cilit i vendosën emrin Noah.

Gjatë ditëve të karantinës moderatorja është treguar shumë aktive në rrjete sociale duke treguar se ajo dhe partneri po i shijojnë shumë ditët pranë vogëlushit. Vetëm së fundmi Fatma ka publikuar në Instastory një foto teksa shihet Alfio duke shëtitur Noahn në diell.

“Po bëjnë muhabet”, ka shkruar moderatorja krahas fotos. Kujtojmë se çifti janë treguar shumë të rezervuar përsa i përket portretit të djalit dhe ende nuk ia kanë zbuluar fytyrën për publikun.