NGA MARRËDHËNIA E PARË/ Vipa-t që kanë fëmijë jashtë martesës: Nga Zeni tek Roberti (FOTO) – AlpeGossip
NGA MARRËDHËNIA E PARË/ Vipa-t që kanë fëmijë jashtë martesës: Nga Zeni tek Roberti (FOTO)

NGA MARRËDHËNIA E PARË/ Vipa-t që kanë fëmijë jashtë martesës: Nga Zeni tek Roberti (FOTO)

Disa prej çfiteve më të dashur për ekranin gëzojnë titullin “prindë” nga martesa apo lidhja e mëparshme.

Disa prej artistëve e kanë hedhur mbrapa krahëve si “dështim” duke krijuar lidhje me partnere tjetër. Nuk janë të pakta rastet kur femrat seksi të showbizit zgjodhën një bashkëshort ish të divocuar edhe me fëmijë.

Rasti më i përfolur i momentit është vajza e Robert Berishës për të cilën ai asnjëherë nuk ka folur publikisht.

Nëse hidhni një sy në rrjetin social Instagram nuk do t’iu shpëtoi ky detaj marrëdhënia e afrueshme dhe e dashur me fëmijët e partnerit si Zamina, Afrona apo edhe Armina.

Ndëkohë Nora dhe Rezarta nuk kanë reaguar asnjëherë për  fëmijën e bashkëshortit.

Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani

Zaimina Vasjari dhe Klodian Asllani

Blero Muharremi dhe Afrona Dika

 

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha

Robert Berisha dhe Nora Istrefi

/AlpeNews.al