RASHELI EKSPOZON TË PASMET BOMBASTIKE/ Trejsi Sejdini “na habiti” me komentin epik (FOTO) – AlpeGossip
RASHELI EKSPOZON TË PASMET BOMBASTIKE/ Trejsi Sejdini “na habiti” me komentin epik (FOTO)

RASHELI EKSPOZON TË PASMET BOMBASTIKE/ Trejsi Sejdini “na habiti” me komentin epik (FOTO)

Rasheli është një ndër vajzat më seksi dhe më të komentuara shqiptare. Postimet në rrjetet sociale e bëjnë atë të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes.

Bukuroshja ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet me veshjen që kishte në spektaklin “Dance With Me” dhe duket më seksi se kurrë, ndërkohë që vihen në pah të pasmet e saja “bombstike”

Kjo foto është pëlqyer shumë nga fansat dhe ashtu siç do e quanim ne, e ka quajtur edhe Trejsi Sejdini, pikërisht “YLL”, ndërsa Rasheli ia ka kthyer “Miss Bota” me disa emoji zemra.