ÇUNA PËRMBAHUNI/ Roza Lati pozon krejtësisht e ZHVESHUR, nxjerr sheshit….(FOTO/VIDEO) – AlpeGossip
ÇUNA PËRMBAHUNI/ Roza Lati pozon krejtësisht e ZHVESHUR, nxjerr sheshit….(FOTO/VIDEO)

ÇUNA PËRMBAHUNI/ Roza Lati pozon krejtësisht e ZHVESHUR, nxjerr sheshit….(FOTO/VIDEO)

Roza Lati së fundmi është kthyer në një ndër vajzat më të komentuara në shoëbizin shqiptar dhe shkak për këtë është bërë karakteri I saj I veçantë, Fero dhe së fundmi fotot e publikuara nga ajo ku shfaqet duke u puthur me të dashurin e saj të ri.

Gjithsesi sëfundmi ajo ka postuar disa foto shumë provokuese duke u mbuluar vetëm me petale trëndafili dhe duke treguar më së miri forat e saj trupore.

Sot është një ditë shumë e veçantë për të sepse feston ditlindjen dhe fillimishte ka nisur me këtë set fotografish ku shfaqet mjaft sensuale./AlpeNews.al