VAJZA E MADHE I FESTON DITËLINDJEN/ Ja si zgjedh Blendi Feziu ta urojë: Gëzuar… (FOTO) – AlpeGossip
VAJZA E MADHE I FESTON DITËLINDJEN/ Ja si zgjedh Blendi Feziu ta urojë: Gëzuar… (FOTO)

VAJZA E MADHE I FESTON DITËLINDJEN/ Ja si zgjedh Blendi Feziu ta urojë: Gëzuar… (FOTO)

Gazetari dhe moderatori i njohur, Blendi Fevziu, është baba i dy vajzave, Alis dhe Mishel, me të cilat ka treguar se ka një lidhje shumë të ngushtë. Vajza e madhe, Mishel, feston sot ditëlindjen dhe Blendi nuk ka hezituar ta urojë publikisht me një foto nga Parisi.

“Gëzuar ditëlindjen Mishel”, shkruan ai. Në foto vihet re edhe një herë tjetër ngjashmëria e madhe që Mishel ka me babain e saj.

View this post on Instagram

Happy birthday Mishel

A post shared by Blendi Fevziu (@blendifevziu) on