DO E ADHURONI/ Kjo është bluza që po fikson vajzat VIP dhe do jetë trendi më “in” i pranverës (FOTOT) – AlpeGossip
DO E ADHURONI/ Kjo është bluza që po fikson vajzat VIP dhe do jetë trendi më “in” i pranverës (FOTOT)

DO E ADHURONI/ Kjo është bluza që po fikson vajzat VIP dhe do jetë trendi më “in” i pranverës (FOTOT)

Të jesh stil dhe të dukesh bukur para të tjerëve ka një rëndësi të madhe për të gjitha vajzat që ndjekin modën dhe preferojnë të duken stil.

E njëjta gjë vlen edhe për vajzqt e showbizzit ku ndonjëherë mundohen mos bëjnë “xing” me njëra tjetrën, por jo në të shumtën e rasteve ato nuk e kanë pasur problem nëse kanë një bluzë apo një detaj tjetër me vajzat e tjera të showbizzit.

Së fundmi ato janë fiksuar me bluzat e mbuluara në dekolte “bady” por të hapura në dy pjesët e barkut ki ai duket paksa i ekzagjeruar.

Të themi që këto bluza tashmë po kthehen në trendin e pranverës dhe shumë prej jush do e preferojnë ta kenë në garderobë.

Alpegossip.al ju sjell disa nga fotot.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.