GJENERATA E RE E ÇANTAVE/ Në 2019-ën duhet të zgjidhni këto modele (FOTO) – AlpeGossip
GJENERATA E RE E ÇANTAVE/ Në 2019-ën duhet të zgjidhni këto modele (FOTO)

GJENERATA E RE E ÇANTAVE/ Në 2019-ën duhet të zgjidhni këto modele (FOTO)

Sfida e madhe që ka cdo grua e cila është ajo e zgjedhjes  midis dy çantash që janë të dyja të bukura, tashmë është zgjidhur! Merrini te dyja!

Dhe mbajini të dyja. Të paktën kjo është ajo që na mësoi jave e modës e vjeshtë-dimër 2019 dhe firma të tilla si  Ulla Johnson dhe Rebecca Minkoff. Ato e dyfishuan, trefishuan, madje katërfishuan numrin e çantave që duhet të mbajë cdo grua  dhe në fund të fundit pse mos ta provojmë dhe ne?!

Përtej dyfishimit, trendet më të papritura të çantave po shfaqen çdo ditë e më shumë, prandaj hidhini një sy fotove të mëposhtme: