MEZI PO PRESIM/ Era Istrefi tregon look-un e klipit të ri dhe është bombë (FOTO) – AlpeGossip
MEZI PO PRESIM/ Era Istrefi tregon look-un e klipit të ri dhe është bombë (FOTO)

MEZI PO PRESIM/ Era Istrefi tregon look-un e klipit të ri dhe është bombë (FOTO)

Era Istrefi pa dyshim cilësohet si një nga këngëtaret shqiptare më të mira me famë ndërkombëtare.

Në vitin 2015 Era arriti shumë sukses me këngën “Njo si ti” duke arritur mbi një milion shikime në YouTube brenda javës.

Ndërkohë në janar të vitit 2016, Era fitoi një vëmendje të madhe ndërkombëtare me këngën “Bonbon”, duke u krahasuar edhe me Rihanna-n apo Sia-n.

Ditën e sotme këngëtarja bukuroshe ka zbuluar nëpërmjet disa videove në InstaStory look-un e saj në klipin e ri me motrën Nora Istrefi dhe mund të themi se duket si kukull porcelani! Rrëzëllitëse!

E sigurt që do shkëlqejë! Një kënaqësi e dyfishtë për ne pasi më në fund motrat Era dhe Nora Istrefi do i shohim në një duet së bashku.

Në njërën nga videot me mbishkrim “eating qebapa”, (duke ngrënë qebap), Era duket e babëzitur për ushqim, me siguri nga lodhja e madhe!

Ju rikujtojmë gjithashtu se në vitin 2018, Era performoi në këngën e Kampionatit Botëror FIFA, “Live it up” ndërkohë që këtë vit pritet sërisht të performojë në ceremoninë hapëse të kampionatit botëror të futbollit për femra.

View this post on Instagram

Guess what this look is for? 🤷🏼‍♀️

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

View this post on Instagram

Tell me u need me

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on