E “FIKSUAR” PAS PHOTOSHOPIT? Arjola Demiri publikon FOTOT që e tregojnë ndryshe nga realiteti – AlpeGossip
E “FIKSUAR” PAS PHOTOSHOPIT? Arjola Demiri publikon FOTOT që e tregojnë ndryshe nga realiteti

E “FIKSUAR” PAS PHOTOSHOPIT? Arjola Demiri publikon FOTOT që e tregojnë ndryshe nga realiteti

Bukuria dhe të qenurit e kuruar deri në detaje ka më shumë vlerë për një personazh të showbizzit shqiptar.

Shpesh herë vajzat VIP e teprojnë edhe me photoshopin në rrjetet sociale ku ndonjëherë duken edhe si një person tjetër ndryshe nga çfarë janë në realitet.

Ajo që është fiksuar së fundmi pas përdorimit të photoshopit është edhe Arjola Demiri. Aktorja në fotot e postuara së fundmi duket shumë qartë që ka përdorur filtra e duket shumë ndryshe.

Fotot natyrale