E ËMBËL QË E VOGËL/ Kjo është këngëtarja shqiptare e cila sot mbizotëron në skenat botërore… (FOTO) – AlpeGossip
E ËMBËL QË E VOGËL/ Kjo është këngëtarja shqiptare e cila sot mbizotëron në skenat botërore… (FOTO)

E ËMBËL QË E VOGËL/ Kjo është këngëtarja shqiptare e cila sot mbizotëron në skenat botërore… (FOTO)

Në ditët e sotme ajo na ka bërë krenarë në të gjithë botën me zërin e saj të mrekullueshëm.

Me hitet e njëpasnjëshme këngëtarja me origjinë shqiptare adhurohet në të gjithë botën dhe ka fituar zemrat e mijëra njerëzve.

Në rrjetet sociale po qarkullon një foto ku shihet një vogëlushe në krahët e një burri që mban receptorin e një telefoni në vesh.

Vajza e vogël është pikërisht këngëtarja e famshme Dua Lipa.

Fotoja është e vitit 1996 kur Dua ishte vetëm 1 vjeçe.