“TA NXIJ JETËN”/ Leila Kraaj e thotë troç ja ku dëshiron ta puthësh (VIDEO) – AlpeGossip
“TA NXIJ JETËN”/ Leila Kraaj e thotë troç ja ku dëshiron ta puthësh (VIDEO)

“TA NXIJ JETËN”/ Leila Kraaj e thotë troç ja ku dëshiron ta puthësh (VIDEO)

Nuk mund të mbyllej më bukur fundjava në ‘Trokit’ veçse me një bisedë krejt spontane e plot batuta mes moderatorit Ermal Peçi dhe Leila Kraja.

Gazetarja sportive, njëherazi konkurente në ‘DwM’ ndau në studio disa detaje nga jeta përtej ekranit. E kishit menduar se ajo mund të ishte shumë xheloze? ‘Jam gafore, ta nxij jetën, jam shumë xheloze. Nuk ka Lei të dytë (qesh) E pranoj’- tha Kraja. Ermali vijoi duke e provokuar si i dashuri i saj, duke i thënë se nuk e mendon se ajo do ta pengoj për të takuar shoqe, apo ato që i shkruajnë në Instagram.

‘Përse duhet ti takosh? Mund ti njohim bashkë shpirti’- vijoi Leila teksa qeshën të dy. Bukuroshja pranoi të luante edhe sfidën e pyetjeve në 6 sekonda. E dini ku ka qejf ajo të puthet? Cilat janë pozat më seksi që bën? Zbuloni gjithçka në videon e mëposhtme.