PA REÇIPETA DHE SENSUALE/ Na vjen keq Nicole Scherzinger por Armina Mevlani e ka veshur para teje (FOTO) – AlpeGossip
PA REÇIPETA DHE SENSUALE/ Na vjen keq Nicole Scherzinger por Armina Mevlani e ka veshur para teje (FOTO)

PA REÇIPETA DHE SENSUALE/ Na vjen keq Nicole Scherzinger por Armina Mevlani e ka veshur para teje (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme Nicole Scherzinger ishte në  darkën “CR WOMEN 2019” në Faena Beach. Këngëtarja nuk mund të kalonte pa u vënë re,ajo rrëmbeu gjithë vëmendjen e kamerave.

Nicole zgjodhi të shfaqesh pa reçipeta me një pal streçe lëkurë dhe një bluze të kuqe. Dhe ne të AlpeNews na u kujtua   menjëherë Armina Mevlani e cila këtë bluze e ka veshur në vitin 2016 duke e kombinuar sipas stilit të saj me një palë xhins etë shkurtra ,syze dhe çantë të zezë.

Epo nuk e  vendosim dot cila duket më seksi gjithësesi na duhet ta pranojmë se të dyja vajzat duken super të bukura dhe joshëse.

AlpeNews.al