“SI E BIJA E NJË NJERIU QË KALOI 24 VITE NË BURG”/ Jona Spahiu zbulon detajin e trishtë të familjes së saj (FOTO) – AlpeGossip
“SI E BIJA E NJË NJERIU QË KALOI 24 VITE NË BURG”/ Jona Spahiu zbulon detajin e trishtë të familjes së saj (FOTO)

“SI E BIJA E NJË NJERIU QË KALOI 24 VITE NË BURG”/ Jona Spahiu zbulon detajin e trishtë të familjes së saj (FOTO)

Ditët e fundit vendi ynë është pushtuar nga protesta masive. Studentët janë çuar për të kërkuar të drejtat e tyre  dhe shumë prej personazheve të njohur kan regauar në rrjetin spocial Instagram duek treguar mbështetjen për studentët.

Mesa duket kjo ngjarje ka prekur edhe moderatoren  Jona Spahiu, e cila ka postuar një foto ku shihen studentët dhe krah saj sapo na zbulon detajin e trishtueshëm të familjes së saj.

Si një qytetare e këtij vendi, si një student nga Fakulteti Monopol, si e bija e një njeriu që kaloi 24 vite të jetës në burgjet komuniste në kërkim të së drejtës, kjo është gjëja më shpresëdhënëse që më kanë parë sytë” : shkruan Joan krah fotos