TË “ARRATISUR” ME PUSHIME/ Sara Hoxha publikon kartolinën më të bukur familjare – AlpeGossip
TË “ARRATISUR” ME PUSHIME/ Sara Hoxha publikon kartolinën më të bukur familjare

TË “ARRATISUR” ME PUSHIME/ Sara Hoxha publikon kartolinën më të bukur familjare

Të ‘arratisur’ diku në një prej vendeve të ngrohta ajo ka treguar karolinën familjare që reflekton vetëm dashuri.
Trashëgimtarja e Top Media, Sara Hoxha së bashku me dy meshkujt e jetës së saj, Ledionin dhe Londonin e vogël.

Sara ka treguar se kështu duhet festuar dashuria në familje cdo ditë