NORA ISTREFI I VË FLAKËN RRJETIT/ Këngëtarja i çmend të gjithë me pozat e fundit – AlpeGossip
NORA ISTREFI I VË FLAKËN RRJETIT/ Këngëtarja i çmend të gjithë me pozat e fundit

NORA ISTREFI I VË FLAKËN RRJETIT/ Këngëtarja i çmend të gjithë me pozat e fundit

Nora Istrefi padyshim është një nga këngëtaret me format më të përsosura.

Edhe pse nënë e një vajze, kënëgëtarja gjithmonë është përkujdesur për linjat e saj trupore, duke i dedikuar një kohë të veçantë edhe palestrës.

Ajo ka publikuar në rrjetet sociale disa foto, ku shfaqet me një fustan me ngjyrë të verdhë të kombinuar me një pallto lëkure me ngjyrë të zezë dhe taka të larta. Ajo që binte në sy ishte ndryshimi në dukje i këngëtares që shihet me flokë të shkurtër dhe balluke.