“Ça k***n je?”, fansi ofendon Rashelin në komente, ajo nuk ia “përton” përgjigjen – AlpeGossip
“Ça k***n je?”, fansi ofendon Rashelin në komente, ajo nuk ia “përton” përgjigjen

“Ça k***n je?”, fansi ofendon Rashelin në komente, ajo nuk ia “përton” përgjigjen

Rasheli është një ndër vajzat më të përfolura dhe komentuara të showbiz-it shqiptare dhe këtë nuk mund ta mohojmë. Ajo gjithmonë shkakton zhurmë me ato ç’ka thotë apo është poston në Instagramin e saj.