BLEONA QERETI NË KRYE TË “BILLBOARD”/ Këngëtarja lë pas Miley Cyrus dhe Ariana Grande (FOTO) – AlpeGossip
BLEONA QERETI NË KRYE TË “BILLBOARD”/ Këngëtarja lë pas Miley Cyrus dhe Ariana Grande (FOTO)

BLEONA QERETI NË KRYE TË “BILLBOARD”/ Këngëtarja lë pas Miley Cyrus dhe Ariana Grande (FOTO)

Në korrik të vitit që lamë pas Bleona Qereti publikoi këngën e saj më të re me titullin ‘I Don’t Need Your Love’. Kënga u pëlqye shumë nga publiku dhe menjëherë u bë pjesë e klasifikimeve botërore. Projekti i këngëtares seksi është vlerësuar shumë edhe nga kritikët dhe së fundmi ka kapur majat e klasifikimeve. “I Don’t Need Your Love” renditet në vendin e parë në ‘Billboard Dance’ duke u bërë kështu kënga më e dëgjuar e momentit në këtë kategori.

Ky është një sukses shumë i madhe për Bleonën pasi, ajo ka lënë pas artistë të njohur si, Miley Cyrus, Ava Max, Kelly Clarkson, Backstreet Boys e Ariana Grande.