POSTON FOTO INTIME/ Gigi Hadid e nis ditë në shtrat me Zayn Malik dhe… – AlpeGossip
POSTON FOTO INTIME/ Gigi Hadid e nis ditë në shtrat me Zayn Malik dhe…

POSTON FOTO INTIME/ Gigi Hadid e nis ditë në shtrat me Zayn Malik dhe…

Gigi Hadid është ndër modelet më të suksesshme në botë. Ajo njihet si imazh i markave më prestigjioze në botë, ndërsa komentohet shumë për jetën private. Pas ndarjes së shkurtër nga këngëtari Zayn Malik, Gigi është ribashkuar sërish me këngëtarin pasi nk nuk mund të qëndronin larg njëri-tjetrin.

Çifti nuk e fshehin më lidhjen, ndërkohë që e kanë konfirmuar lidhjen dhe dashurinë në rrjetet sociale duke postuar foto herë pas here më njëri-tjetrin.

Gigi përmes një fotografie në rrjete sociale tregoi si e nis ditën sot dhe sigurisht që është një mënjges i bukur për të pasi është zgjuar me dashurinë e jetës.

Ajo fotografoi të dashurin dhe qenushin e saj, duke shkruar mbi imazh “Zgjohem me dy engjëjt e mi”.