SANREMO/ Video e Alketës REKORD komentesh, “çmenden” italianët – AlpeGossip
SANREMO/ Video e Alketës REKORD komentesh, “çmenden” italianët

SANREMO/ Video e Alketës REKORD komentesh, “çmenden” italianët

Alketa Vejsiu ka zbritur sot në skenën e Sanremos, në atë që e ka quajtur si “pika më e lartë e karrierës së saj”.

E veshur me një fustan ngjyrë rozë, ajo ka falenderuar prezantuesin Amadeos për ftesën dhe ka përshëndetur gjithë shqiptarët.

Por duket se Alketa i ka rene në sy edhe italianëve te cilët nuk reshtin së komentuari për të, duke e bërë videon e saj në profilin e Sanremos, më të klikuarën, kuptohet edhe me ndihmen e shqiptarëve!

Disa prej komenteve me të pikasura janë ato qe flasin për energjinë dhe bukurinë e moderatores.

ALPEnews.al