DO HABITENI/ Këngëtarja dhe moderatorja shfaqet më seksi se kurrë (FOTO) – AlpeGossip
DO HABITENI/ Këngëtarja dhe moderatorja shfaqet më seksi se kurrë (FOTO)

DO HABITENI/ Këngëtarja dhe moderatorja shfaqet më seksi se kurrë (FOTO)

Ajo është një nga moderatoret dhe këngëtaret më seksi të ekranit shqiptar.
Gjatë ditës së sotme Orinda ka publikuar në rrjete sociale disa foto e veshur në mënyrë mjaft elegante.

Përmes këtij fustani ajo ka treguar format e saj mjaft të kuruara duke u dukur mjaft bukur dhe seksi