Noizy në Maybach-in super të shtrenjtë/ Shfaqet duke pirë shampanjë 20 euroshe (FOTO) – AlpeGossip
Noizy në Maybach-in super të shtrenjtë/ Shfaqet duke pirë shampanjë 20 euroshe (FOTO)

Noizy në Maybach-in super të shtrenjtë/ Shfaqet duke pirë shampanjë 20 euroshe (FOTO)

Noizy në Maybach-in super të shtrenjtë pi shampanjë 20 euroshe.
Noizy është ndër këngëtarët që bie në sy me jetën e luksit që bën.
Foto e publikuara në Facebook tregojnë se ai udhëton me makinën super të shtrenjtë Maybach dhe pi shampanjë.Në makinën super të shtrenjtë, Noizy pi shampanjë 20 euroshe.
Nuk na besoni?
Shikoni fotot dhe binduni.