Dorina Mema ka super muskuj? Prisni se nuk keni parë FOTON që e “demaskojnë”! Do të mbeteni pa fjalë… – AlpeGossip
Dorina Mema ka super muskuj? Prisni se nuk keni parë FOTON që e “demaskojnë”! Do të mbeteni pa fjalë…

Dorina Mema ka super muskuj? Prisni se nuk keni parë FOTON që e “demaskojnë”! Do të mbeteni pa fjalë…

Është një nga vajzat e famshme më të palestruara në Shqipëri dhe e kemi parë të ketë triumfuar në konkurse bodybuilding duke fituar çmime.

Ndonëse është goxha muskuloze mesa duket Dorina Mema ka bërë një gafë të madhe në një foto të postuar në profilin e saj në Instagram.

Këtë detaj e kanë treguar Vipat e Bllokut teksa në foto shikohen dy krahët e bukuroshes me një diferencë goxha të madhe nga njëri-tjetri.

Dorina mesa duket e ka tepruar me photoshopin! Ndonjëherë kur humbet masën humbet gjithçka…