KISHTE VETËM NJË KËNGË KUR U NGJIT NË SKENË/ Tayna flet për koncertin e parë (VIDEO) – AlpeGossip
KISHTE VETËM NJË KËNGË KUR U NGJIT NË SKENË/ Tayna flet për koncertin e parë (VIDEO)

KISHTE VETËM NJË KËNGË KUR U NGJIT NË SKENË/ Tayna flet për koncertin e parë (VIDEO)

Tayna intervistën e fundit të realizuar erdhi më ndryshe prej herave të tjera, duke treguar se si arriti që vetëm me 6 këngë të shndërrohet në sensacion të vitit.

Rep-artistja ka folur për suksesin e secilës këngë si dhe tregoi se çfarë po planifikon të sjell gjatë këtij viti.

Ajo ka kujtuar edhe koncertin e saj të parë, atëherë kur u shfaq në skenë me vetëm një këngë në repertorin e saj.

Më poshtë mund ta dëgjoni intervistën e plotë të Taynës dhe të kuptoni se çfarë tha.