U THA SE U NDANË/ Nora dhe Roberti postuan FOTOT që na habitën të gjithëve – AlpeGossip
U THA SE U NDANË/ Nora dhe Roberti postuan FOTOT që na habitën të gjithëve

U THA SE U NDANË/ Nora dhe Roberti postuan FOTOT që na habitën të gjithëve

Edhe Roberti poston fotografi me Norën pas një ‘pauze’ së fundi.

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë një ndër çiftet më të përfolur të estradës shqiptare.

Ata janë martuar para pak vitesh dhe tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rene.

Së fundi ata janë përfolur shumë në lidhje me një ndarje të mundshme në mes tyre, e arsye për këtë u bë fakti që ata nuk i kaluan bashkë festat e fundvitit dhe i ndaluan postimet me njëri-tjetrin.

Mirëpo, postimi i një fotoje me Robertin nga Nora, bëri që të eliminohen të gjitha dyshimet për ndarjen e tyre, e sot, një postim të tillë ka bërë edhe Roberti.