DIKUR I BËNË “TË DASHUR”/ Sot Rina dhe Fero kanë bërë SHERR?! Ky detaj po i HABIT të gjithë (FOTO) – AlpeGossip
DIKUR I BËNË “TË DASHUR”/ Sot Rina dhe Fero kanë bërë SHERR?! Ky detaj po i HABIT të gjithë (FOTO)

DIKUR I BËNË “TË DASHUR”/ Sot Rina dhe Fero kanë bërë SHERR?! Ky detaj po i HABIT të gjithë (FOTO)

Reperi nga Gjilani, Feronit Shabani dhe Rina Balaj kohët e fundit janë bërë mjaft të permendur në mediat rozë. Dhe e gjitha kjo ndodhi pas publikimit të projektit të përbashkët “S’ka konkurrencë” ku u përfolën se mes tyre mund të ketë nisur diçka më shumë se shoqëria. Mirëpo ishin vetë artistët ata që mohuan gjithçka, por së fundmi një detaj po habit fansat.

Rina dhe Fero nuk ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram edhe pse janë pjesë e të njëjtit label muzikor. Çfarë ka ndodhur mes tyre? Shpresoj që ata të reagojnë dhe ne të zbulojmë të vërtetën.