JENI ME PUSHIME/ Modelja Emina Cunmulaj ka idenë perfekte sesi të bëni pedikyr (VIDEO) – AlpeGossip
JENI ME PUSHIME/ Modelja Emina Cunmulaj ka idenë perfekte sesi të bëni pedikyr (VIDEO)

JENI ME PUSHIME/ Modelja Emina Cunmulaj ka idenë perfekte sesi të bëni pedikyr (VIDEO)

Emina Cunmulaj është ndër vajzat shqiptarë, ndër më të thjeshtat dhe origjinale, e cila edhe përse bën jetë luksoze, nuk harron në asnjë moment origjinën e saj.

Like mother Like daughter 💛💚

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

Modelja ndodhet me pushime në Bahamas së bashku me dy vajzat Mia & Ella, si dhe vëllai i saj i vogël Bekim. Dhe Emina nuk ka lënë pa ndarë me ndjekësit në “Instagram” edhe momentet gazmore gjatë pushimeve.

My little mermaid 💛

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

Nga një video në publikuar, Bekimi e ka kapur në ‘flagrancë’ teksa me gur në breg të detit fërkon këmbët duke bërë ‘manikyr-pedikyr’ natyral.

Sakaq, në videon e dytë ajo anashkalon sfidën e Kiki dhe kërcen me muzikë shqiptare.