ME TË PASMET NË SFOND/ Trejsi Sejdini “tërbon” fansat me pozat hot (FOTOT) – AlpeGossip
ME TË PASMET NË SFOND/ Trejsi Sejdini “tërbon” fansat me pozat hot (FOTOT)

ME TË PASMET NË SFOND/ Trejsi Sejdini “tërbon” fansat me pozat hot (FOTOT)

Ish-missi, e cila njihet ndryshe edhe si “gangsterja” e Elbasanit, ka publikuar së fundmi disa poza ku shfaqet me një palë bikini që i tregojnë më shumë seç duhet. Si gjithmonë ajo duket shumë seksi dhe provokuese.

Me të pasmet në sfond, “gangsterja” e Elbasanit

E sigurisht që pëlqimet dhe komentet në pozat në fjalë kanë vërshuar menjëherë. Ndjekësit e shumtë i shkruajnë se është “shumë hot dhe flakë”.

Me të pasmet në sfond, “gangsterja” e Elbasanit

Me të pasmet në sfond, “gangsterja” e Elbasanit

Me të pasmet në sfond, “gangsterja” e Elbasanit

Me të pasmet në sfond, “gangsterja” e Elbasanit