Encën e KRITIKOJNË për gjoksin jashtë, reagon këngëtarja: Ku*va, ju rrezikoni jetën për… (FOTO) – AlpeGossip
Encën e KRITIKOJNË për gjoksin jashtë, reagon këngëtarja: Ku*va, ju rrezikoni jetën për… (FOTO)

Encën e KRITIKOJNË për gjoksin jashtë, reagon këngëtarja: Ku*va, ju rrezikoni jetën për… (FOTO)

Enca Haxhia është gjithmonë në qendër të vëmendjes sa herë që shfaqet në rrjete sociale. Ajo sot ka postuar një foto gati NUDO, dhe sot me plot gojën çmendi rrjetin. Gjithësesi pavarësisht atyre që u “kënaqën” me Encën dhe ato që ajo tregoi, kishte dhe të tjerë që e kritikuan.

Ka qenë vetë këngëtarja ajo që u ka kthyer përgjigje fansave për të gjitha kritikat për fotot provokuese në një postim në IstaStoryn e saj.

Enca i quan k*rva të gjitha femrat që e kritikojnë për gjoksin, por nga ana tjetër bëjnë ndërhyrje për ta rritur atë:

“Më pëlqen kur njerëzit më komentojnë: ‘Përse duhet ta tregosh gjoksin në çdo veshje’. K*rva ju ta gjitha po rrezikoni jetën duke bërë ndërhyrje për t’i pasur të mëdha si të miat”./AlpeNews.al/