“CA I KE BËRË SURRATIT MI”/ Fansat “shpërthejnë” në kritika ndaj Lori Hoxhës (FOTO) – AlpeGossip
“CA I KE BËRË SURRATIT MI”/ Fansat “shpërthejnë” në kritika ndaj Lori Hoxhës (FOTO)

“CA I KE BËRË SURRATIT MI”/ Fansat “shpërthejnë” në kritika ndaj Lori Hoxhës (FOTO)

 Mesa duket edhe Lori Hoxha nuk është dhe aq kundër kryerjes së ndërhyrjeve estetike pasi ato po bëhen gjithnjë e më shumë pjesë e jetës së saj.

Në Instagram, blogerja ka postuar një foto ku shfaqet e veshur me shumë stil, ashtu siç Lori di ndërsa fansat kanë kapur një detaj që mesa duket bën diferencën.

Bëhet fjalë për anën e djathtë të fytyrës së blogeres, e cila në foto shfaqet e fryrë, duke ngjallur dyshime se ka kryer ndërhyrje kirurgjikale.

Këtë e kanë vënë re edhe fansat të cilët kanë “shpërthyer” në kritika ndaj saj.