VAZHDON “LUFTA E DISSEVE”/ “Godet” sërish Enca: Çfarë i mësoni ju fansave… (FOTO) – AlpeGossip
VAZHDON “LUFTA E DISSEVE”/ “Godet” sërish Enca: Çfarë i mësoni ju fansave… (FOTO)

VAZHDON “LUFTA E DISSEVE”/ “Godet” sërish Enca: Çfarë i mësoni ju fansave… (FOTO)

Ishte Noziy ai që nisi “luftën e disseve” dhe Enca nuk po i jep fund.

Përmes postimit ne Instagram ajo ka bërë dedikimin e rradhës ndaj “kolegëve armiq”.

Ajo ka shpërndarë pjesë nga videoklipi e të shoqëruara me përshkrimin e mëposhtëm.

“Ça i mësoj une fansave te mi : Never give up, puno gjithmonë,stand up for yourself & be positive.
Ça i mësoni ju: dhunë, ofendime & how to be a negative bitch online (si të bëhesh një k*rvë online”)

Kjo eshte DiferENCA 🧠”  shkruan këngëtarja duke bërë dallimin mes fabsave të saj dhe atyre të Noizyt…