DO BËHEN “MEME”/ Xhensila bën dedikimin romantik me Besin por… (FOTO) – AlpeGossip
DO BËHEN “MEME”/ Xhensila bën dedikimin romantik me Besin por… (FOTO)

DO BËHEN “MEME”/ Xhensila bën dedikimin romantik me Besin por… (FOTO)

Instagrami jonë po mbushet sot me imazhe të çifteve që i urojnë njëri-tjetrit Shën Valentinin, ka lule, tullumbace dhe çdo gjë të kuqe.

Nëse jeni beqar/e ne e dimë se ku mund ta gjeni veten dhe shprehia perfekte e fytyrës ndodhet te fotoja e Xhensila Myrtezajt dhe Bes Kallakut.

Çifti publikoi një foto ku shihen pranë njëri-tjetrit dhe në duar secili mban një gjysmë zemër.

Deri këtu çdo gjë duket e lumtur dhe të jep një ndjenjë dashurie. Por po të shikoni përtej tyre, do të dalloni fytyrën e një vajze në pikturë që duket se sheh çiftin disi e “bezdisur”.