DUKET SI NJË TJETËR NJERI/ Ledjana e Përputhen bën transformimin e madh dhe duket si tjetër njeri (FOTO) – AlpeGossip
DUKET SI NJË TJETËR NJERI/ Ledjana e Përputhen bën transformimin e madh dhe duket si tjetër njeri (FOTO)

DUKET SI NJË TJETËR NJERI/ Ledjana e Përputhen bën transformimin e madh dhe duket si tjetër njeri (FOTO)

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ledjana ka eksperimentuar shumë me look-un përgjatë ditëve të fundit, mirëpo me ndryshimin e fundit është e vështirë të njihet.

Ledjana është bërë bjonde platin dhe duket si tjetër njeri. Ish-konkurrentja ka publikuar në Instastory disa video me look-un i ri, i cili është pritur mjaft mirë nga ndjekësit

Kujtojmë se këto ditë Ledjana është komentuar shumë në rrjet, pasi i ka dhënë fund lidhjes me Mevlanin. Dyshja e kanë thumbuar vazhdimisht njëri-tjetrin në rrjete sociale.

Ledjana ti je? Ish-konkurrentja e Përputhen bën transformimin e madh