PO E PRISNIM! Vesa Luma publikon këngën e re që i përloti të gjithë (VIDEO) – AlpeGossip
PO E PRISNIM! Vesa Luma publikon këngën e re që i përloti të gjithë (VIDEO)

PO E PRISNIM! Vesa Luma publikon këngën e re që i përloti të gjithë (VIDEO)

Pak ditë më parë Vesa Luma njoftoi se do të rikthehet në muzikë me një projekt të ri duke postuar vetëm pak sekonda nga kënga e cila i përloti të ndjekësit e saj.

Më në fund Vesa e ka publikuar sot këngën e cila vjen në bashkëpunim me Denik Prizrenin dhe mban titullin “S’paska qenë e shkrume”.

Tekstin e kësaj kënge e ka shkruar bashkëshorti i Vesës, Big Basta.

Balada është pëlqyer shumë dhe gjithashtu edhe videoklipi në të cilin Vesa dhe Denik e kanë xhiruar në një pyll.

Ndiqeni më poshtë videoklipin e ri të Vesës dhe Denikut.