Ups! Britney-t i doli pak gjoksi në skenë, por kurrsesi nuk e ndaloi performancën – AlpeGossip
Ups! Britney-t i doli pak gjoksi në skenë, por kurrsesi nuk e ndaloi performancën

Ups! Britney-t i doli pak gjoksi në skenë, por kurrsesi nuk e ndaloi performancën

Gjithçka mund të ndodhë gjatë performancave LIVE! “Viktima” e rradhës është këngëtarja Britney Spears, e cila pati një incident të vogël me veshjen gjatë performancës së saj në Maryland. 36-vjeçarja kishte zgjedhur të performonte me një palë recipeta të zeza skenike.

Mirëpo gjatë kërcimit, gjoksi i saj doli në pah më shumë se ç’duhej, incident ky që nuk e shqetësoi aspak Britneyn gjatë performancës së saj dy minutëshe dhe kurrsesi nuk ndaloi. Ky incident tërhoqi menjëherë fansat dhe fotot bënë xhiron në rrjet.

Pak ditë më parë ishte këngëtarja amerikane Hasley që hasi të njëjtën vështiësi, por ajo e ktheu situatën plot humor.

“Të paktën ua vlejti që paguat biletën tani me këtë incident”- u shpreh këngëtarja e hitit “Him and I”, e cila po përflitet për ndarjen e bujshme me reperin G easy.