Real 1 i tha "Ta ha ci*ën sa dy krytë e mia", Enca e flliq keq fare (FOTO) - AlpeGossip
Real 1 i tha “Ta ha ci*ën sa dy krytë e mia”, Enca e flliq keq fare (FOTO)

Real 1 i tha “Ta ha ci*ën sa dy krytë e mia”, Enca e flliq keq fare (FOTO)

ak ditë më parë bëri bujë në rrjete sociale një video e reperit Real 1 ku fliste për gjoksin e Encës i papërmbajtur e teksa shprehej me këto fjalë: ” Hyra kqyra dy cicat e Encës. Kuku, çfarë cice, sa dy krytë e mia! O Enc’, ta hëngsha cicën deri në kiamet, e pas kiametit. Po e reklamon cicën edhe une jam merakli i cicave. Ta ha cicën, ta pi me pip”.

Siç duket Enca vetëm sot është vënë në dijeni të kësaj videoje dhe i ka kthyer përgjigje reperit. Këngëtarja ka postuar videon e Real 1 e në fytyrën e tij ka vendosur dy vezë të skuqura.

“Në fytyrën tënde për tërë javën”, i shkruan Enca me ironi. Tani pritet si do reagojë Real 1 pas kësaj.