Çfarë ka ndodhur me moderatoren shqiptare: Kam 3 ditë që qaj çdo gjysmë ore (FOTO) – AlpeGossip
Çfarë ka ndodhur me moderatoren shqiptare: Kam 3 ditë që qaj çdo gjysmë ore (FOTO)

Çfarë ka ndodhur me moderatoren shqiptare: Kam 3 ditë që qaj çdo gjysmë ore (FOTO)

Ajo është një nga aktoret e humorit më të dashura për publikun, të cilën së fundmi jemi mësuar ta shohim në rolin e moderatores.

Është fjala këtu për Rudina Dembacaj. Kjo e fundit padyshim që është një nga personazhet e njohur më të komentuar për shkak të karakterit të saj që gjithnjë flet pa doreza.
Rudina pak kohë më parë solli në jetë një vajzë, Viktorian. Në një postim të bërë së fundmi në Instagram moderatorja e “Mos i fol shoferit” ka bërë të ditur se i ka hequr gjirin vogëlushes Viktoria dhe kjo situatë e ka bërë të ndihet mjaft keq.

“Kemi 3 ditë që kemi hequr gjirin…unë qaj çdo gjysëm ore,Viki pi Nutriben pa pikë problemi…”, ka shkruar këngëtarja në përshkrimin e fotos ku shfaqet Viktoria e vogël.