Pa tanga me fustanin e kuq?! Kejvina GUXON sërish: Jam pa sytjena, është vapë! (VIDEO) – AlpeGossip
Pa tanga me fustanin e kuq?! Kejvina GUXON sërish: Jam pa sytjena, është vapë! (VIDEO)

Pa tanga me fustanin e kuq?! Kejvina GUXON sërish: Jam pa sytjena, është vapë! (VIDEO)

Daljet e saj televizive komentohen shumë në rrjetet sociale. E ftuar në programin e Ermal Peçit “Një kat më lart” velina, modelja Kejvina Kthella tregoi ndikimin e komenteve në jetën e saj, sidomos tek familjarët.

Ermali e pyeti për daljen e parë të saj në ‘Xing’ dhe diskutimin nëse kishte apo jo mbathje.

“Dalja ime ishte “wow”. Isha me mbathje. Nuk mund të isha pa mbathje. Sot jam pa sytjena, s’kam, jam pa sytjena. Është vap, është 2 qershor!”

Po si kanë reaguar prindërit e saj përballë komenteve?

“Babi im fillimisht u mërzit tejmase shumë, të shohësh komente pafund, është e rëndë. Aq më tepër kur e njeh fëmijën tënd. Gjithesesi kohët kanë ndryshuar, tani më duan”.