VJESHTA 2020/ Lori Hoxha na e tha hapur se çfarë duhet të veshim në këtë periudhë! – AlpeGossip
VJESHTA 2020/ Lori Hoxha na e tha hapur se çfarë duhet të veshim në këtë periudhë!

VJESHTA 2020/ Lori Hoxha na e tha hapur se çfarë duhet të veshim në këtë periudhë!

Jemi ne stinën e vjeshtës dhe veshjet më të vlefshme dhe që po bien më shumë në sy gjatë kësaj periudhe si trendi i 2020 janë ato të lëkurës.

Kemi parë shumë nëpër rrjetet sociale dhe vajzat e showbizzit të cilave nuk ju mungon asnjë detaj lëkure dhe një ndër to është Lori Hoxha.

Në çdo postim të saj sëfundmi shihen veshje të ndryshme lëkure, duke filluar nga kostumet, streçet e xhaketet.

E kush më mirë se blogerja e njohur mund të na japi ide se çfarë të veshim tani në vjeshtë?

View this post on Instagram

chef’s kiss cause she’s a treat 🍫

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

Lori me postimet e saja na ka trreguar edhe mënyrën më të mirë se si duhet ti kombinojmë veshjet e lëkurës.

Alpegossip.al ju sjell dhe disa prej fotove të Lori Hoxhës me veshjet e lëkurës.

View this post on Instagram

had a moment but it came and went

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

View this post on Instagram

e kshu

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

View this post on Instagram

brown and peng like Bueno 🤪

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on