“PO I SHKRUAJTE ELGITIT ITM DO TË KAP PËR FLOKËSH”/ Nxehet keq Klea Huta, meqë po e kërkon me ngulm dalim tek për tek se kam… (FOTO) – AlpeGossip
“PO I SHKRUAJTE ELGITIT ITM DO TË KAP PËR FLOKËSH”/ Nxehet keq Klea Huta, meqë po e kërkon me ngulm dalim tek për tek se kam… (FOTO)

“PO I SHKRUAJTE ELGITIT ITM DO TË KAP PËR FLOKËSH”/ Nxehet keq Klea Huta, meqë po e kërkon me ngulm dalim tek për tek se kam… (FOTO)

Elgit Doda dhe Klea Huta prej tre vitesh tashmë janë në një lidhje dashurie dhe hera herës nuk ngurrojnë të bëjnë dedikime për njëri-tjetrin.

Së fundmi ka qenë Elgiti që ka postuar një foto ku shumë romantike ku shfaqet duke i puthur dorën Kleas.

“Oo të dua”, i komenton Klea dhe në komente ka nisur ‘debati’ mes saj dhe Rezart Veleshnjës. Aktori i ka shkrirë të gjithë së qeshuri duke i thënë Kleas të mos i shkruajë Elgitit. “Të pashë më ty t’i shkruash Elgtit tim do të të kap për flokësh more vesh, mora thuaj”, komenton Rezarti.

Ndërsa Klea iu përgjigj: “S’më kishte rastisur të më dilnin kaq hapur ndonjëherë. Por meqë e kërkon me ngulm atëherë dalim edhe tek për tek se kam problem”.