”DËRGO FOTO NUDO”/ Vildane Zeneli bën kërkesën e çuditshme dhe poston… (VIDEO) – AlpeGossip
”DËRGO FOTO NUDO”/ Vildane Zeneli bën kërkesën e çuditshme dhe poston… (VIDEO)

”DËRGO FOTO NUDO”/ Vildane Zeneli bën kërkesën e çuditshme dhe poston… (VIDEO)

Vildane Zeneli, modelja dhe aktorja bukuroshe është një personazh shumë i ndjekur në rrjetet sociale dhe gjithmonë ja del të fitojë vëmendjen e fansave të saj me fotot dhe videot provokuese që poston.

Ditët e fundit bukuroshja është parë të kalojë kohë së bashku me Taynën. Vajzat duken se po kënaqen shumë duke shkuar nëpër festa dhe këtë gjë nuk ngurrojnë të na e tregojnë nëpërmjet postimeve.

Ditën e sotme, Vildane ka postuar një video tepër pikante ku ka filmuar një mur në të cilin shkruhet ”Dërgo foto nudo”.

Nuk e dimë se me kë e ka Vildane, por kushdo që të jetë, shpresojmë të mos ja vonojë… /AlpeGossip.al