JONIDA APO BESNIKU? Çifti zbulon se cili nga të dy shpenzoi më shumë për dasmën (VIDEO) – AlpeGossip
JONIDA APO BESNIKU? Çifti zbulon se cili nga të dy shpenzoi më shumë për dasmën (VIDEO)

JONIDA APO BESNIKU? Çifti zbulon se cili nga të dy shpenzoi më shumë për dasmën (VIDEO)

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre disa vjeçare mbrëmjen e djeshme. Me shumë të ftuar VIP, me kërcime, lojëra, dasma e Jonidës dhe Besnikut mund të quhet padyshim më e bukura e vitit.

Gjatë dasmës Jonida dhe Besniku luajtën lojën me këpucë, lojë në të cilën ata duhet t’i përgjigjeshin pyetjeve që i bënte Ermali duke ngritur këpucën e vetë ose të partnerit.

“Cili pagoi më shumë për dasmën?”, e pyeti Ermali çiftin. Jonida ngriti këpucën e Besnikut duke treguar që ai ka paguar më shumë ndërsa Besniku ngriti këpucën e Jonidës. Ndiqni këtë moment në videon e mëposhtme.