Pasi iu ofruan miliona dollarë për të publikuar foton e fëmijës së tretë, Kim. K merr këtë vendim (FOTO) – AlpeGossip
Pasi iu ofruan miliona dollarë për të publikuar foton e fëmijës së tretë, Kim. K merr këtë vendim (FOTO)

Pasi iu ofruan miliona dollarë për të publikuar foton e fëmijës së tretë, Kim. K merr këtë vendim (FOTO)

Ardhja në jetë e fëmijës së saj të tretë, u kthye në sensancionin e momentit në rrjetet sociale.

Duke qenë se kurioziteti për të parë fëmijën është goxha i madh, çiftit të njohur i janë ofruar me miliona dollarë për të publikuar fotot e fëmijës së tyre, por ata i kanë refuzuar të gjitha ofertat. Burime brenda familjes thanë se disa revista dhe gazeta kanë filluar me ofertat shumë muaj më parë dhe kryesisht varionin nga 2-5 milion dollarë e lart. Por Kim dhe Kanye janë të bindur të mos e pranojnë asnjërën prej tyre.

Kim Kardashian and Kanye West bring kids North and Saint West to Serendipity restaurant in New York City

Pictured: Kim Kardashian and Kanye West, North and Saint West
Ref: SPL1341632 290816

Picture by: srpp/ Splash News

Splash News and Pictures

Los Angeles: 310-821-2666

New York: 212-619-2666

London: 870-934-2666

photodesk@splashnews.com