GENC PRELVUKAJ FILMOHET ME NJË FEMËR TJETËR/ Ja si reagon Eni Koçi – AlpeGossip
GENC PRELVUKAJ FILMOHET ME NJË FEMËR TJETËR/ Ja si reagon Eni Koçi

GENC PRELVUKAJ FILMOHET ME NJË FEMËR TJETËR/ Ja si reagon Eni Koçi

Videoklipi i kësaj kënge u realizua nga ‘Black Fish Entertainment’dhe në bregdet ku bie në sy jahti luksoz. Tematika e këngës është dashuria dhe pendesa, një tekst i shkruar nga vetë Genci, i cili është marrë personalisht me finalizimin e këtij projekti.

Ndonëse në videoklip, protagoniste është një femër tjetër, e fejuara e tij Eni Koçi nuk duket ta ketë problem.Ajo ka reaguar mjaft mirë për këtë projekt të ri muzikor dhe madje për t’i ofruar mbështetje të fejuarit, e ka shpërndarë këngën e tij ne profilin e saj të instagramit. Kjo më shumë në shenjë dashurie dhe për t’i treguar Gencit se ajo është me të.