VESHËT E NGJITUR ME ATAK/ Fatma publikon foton para pesë vitesh – AlpeGossip
VESHËT E NGJITUR ME ATAK/ Fatma publikon foton para pesë vitesh

VESHËT E NGJITUR ME ATAK/ Fatma publikon foton para pesë vitesh

Ajo është një ndër moderatoret pa komplekse dhe gjithmonë dallohet për thumbin ndajë vipave.Fatma është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku publikon foto,të cilat komentohen nga ndjekësit dhe marrin një vëmendje në mediat rozë.

Kësaj here ajo ka postuar një foto ku shihet me look ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim.

Xemlaaa para 5-vitesh; me flokë të shtrirë e të lëpire, veshët e ngjitur (me atak) dhe e stolisur si bredh, se e kishte më shumëëëë sevda këtë setin. Mqs nuk vendosja dot ça të lija e ça të vija, i vura të gjitha, vathë, unazë, byrzylyk, unazë dhe varëse. Looot . Ah dhe qendrimi nusëroooo, nusëroj siç nusërovaaa”. shkruan moderatorja krahas fotos