Muç Nano i menduar, duke gjetur dikë për “TA PROVOKUAR” për emisionin e radhës (FOTO) – AlpeGossip
Muç Nano i menduar, duke gjetur dikë për “TA PROVOKUAR”  për emisionin e radhës (FOTO)

Muç Nano i menduar, duke gjetur dikë për “TA PROVOKUAR” për emisionin e radhës (FOTO)

Pasi ushqeu një debat të madh mbi zhveshjen në ekran, duke cituar me emra dy gazetare, si Ilda Bejleri dhe Bora Zemani, mesa duket, Muç Nano është rikthyer në disa momente pauze.

Por me siguri, bëhet fjalë për pak momente, pasi ai në programin e tij “Provokacia”, ka premtuar se do bëjë vazhdimisht provokime dhe ngacmime si ajo me zhveshjen e moderatoreve. Pak ditë më parë, Muçi u pa në një qendër tregtare, i pashoqëruar teksa po hante për qejfin e tij një akullore.