“ISHA SHUMË GARIPE”/ Harrojeni Orindën e ëmbël, shihni si ka qenë kur… (FOTO) – AlpeGossip
“ISHA SHUMË GARIPE”/ Harrojeni Orindën e ëmbël, shihni si ka qenë kur… (FOTO)

“ISHA SHUMË GARIPE”/ Harrojeni Orindën e ëmbël, shihni si ka qenë kur… (FOTO)

Orinda Huta të “mashtron” me portretin e ëmbël, me sytë bojëqielli e buzëqeshjen plot dritë.

Dhe sigurisht që nuk e fshehim çudinë (ashtu edhe siç moderatori Blendi Fevziu), kur në studion e emisionit “Opinion” e përshkruajti veten  si “vajza garipe”.

Moderatorja e “Jo vetëm modë” u rikthye pas në fëmijëri dhe tregoi se fakti që është rritur mes shoqërisë së djemve e ka bërë më trime, edhe në ditët e sotme.

“Fëmijëria më ka bërë më trime. Isha shumë garipe. Kur isha e vogël kisha shumë dëshirë të rrija me çunat. Rrija gjithmonë mes çunave. Kjo është përkthyer edhe sot, unë ende kam shumë miq që janë djem.

Por sërish mendoj që edukatën e vërtetë ta jep familja sepse familja është gjithçka” – tha Orinda Huta.