“DIKUR SMË JEPNIN PARA SOT MË KËRKOJNË”/ Mozzik “shpërthen” keq dhe mallkon (FOTO) – AlpeGossip
“DIKUR SMË JEPNIN PARA SOT MË KËRKOJNË”/ Mozzik “shpërthen” keq dhe mallkon (FOTO)

“DIKUR SMË JEPNIN PARA SOT MË KËRKOJNË”/ Mozzik “shpërthen” keq dhe mallkon (FOTO)

Reperi i njohur kosovar, Mozzik shpesh me anë të rrjeteve sociale i shpreh shqetësimet e tij.

Kështu bëri edhe me postimet e fundit teksa thotë disa fjalë. “Njerëzit që s’mkan dhon pare kur kom pas nevoj..sot pom lypin, njerëz të çuditshëm, jetoj me thjeshtësinë më të madhe, se e sa njeri, rren veq rren edhe veq rren”, shkruan ai.

Nuk dihet se për çfarë bëhet fjalë por duket se Mozzik ka ‘shpërthyer’ kundrejt atyre që i “cënojnë” të drejtat.

Në fund të muajit, reperi  ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.