POZON ME TANGA PARA PASQYRËS/ Linda Rei “tërbon” rrjetin (FOTO) – AlpeGossip
POZON ME TANGA PARA PASQYRËS/ Linda Rei “tërbon” rrjetin (FOTO)

POZON ME TANGA PARA PASQYRËS/ Linda Rei “tërbon” rrjetin (FOTO)

Linda Rei është personazhi që shtë gjithmonë në vëmendjen  e mediave rozë. Trasgjinorja është shumë aktiv në rrjetin social Instagram ku edhe kritikohet dhe sulmohet gjithmonë nga ndjekësit.

Ajo dallohet për skandalet edhe ekspozimin e trupit më shumë seç duhet ,duke dalë me bikini por edhe nudo.

Ditën e sotme Linda Rei ka publikuar një foto ku pozon para pasqyrës me tanga.