I PËRPGJIGJET FTESËS PËR “BIG BROTHER VIP”/ Rudina Dembacaj: Kaq boshanike të dukem? (FOTO) – AlpeGossip
I PËRPGJIGJET FTESËS PËR “BIG BROTHER VIP”/ Rudina Dembacaj: Kaq boshanike të dukem? (FOTO)

I PËRPGJIGJET FTESËS PËR “BIG BROTHER VIP”/ Rudina Dembacaj: Kaq boshanike të dukem? (FOTO)

Rudina Dembacaj i jep shpeshherë mundësinë fansave në Instagram t’i bëjnë pyetje dhe sot u është përgjigjur shumë prej tyre. Një prej ndjekësve pyet Rudinën nëse do e pranonte ftesën për në “Big Brother VIP”, që pritet të fillojë së shpejti dhe aktorja tregoi se nuk ka ndërmend.

“Po fëmijët, biznesin, shtëpinë kujt t’ia lë? Kaq boshanike të dukem”, u përgjigj Rudina.

Aktorja tregoi edhe tri gjërat që nuk i ka thënë asnjëherë publikisht.

“1: nuk kam veshur kurre kurre asgje fake (me dijeni)

2: nese une i dergoj dikujt nje voice message, eshte mire ta degjoje kur eshte vetem, sepse flas shume fjale te pista.

3: kam dashur te behem police”.